Juventus nadigrao Barcelonu, utakmica između Dortmunda i Monaca odgođena

12. Apr 2017. | 06:45 | NV
pjanic

Sinoć je ekipa Juventusa u prvoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka u fudbalu u Tornu naprosto razbila gostujuću Barcelonu rezultatom 3:0. I dok je Juventus igrao prepoznatljivu igru, Barcelona nije pružila gotovo ništa od svoje prepoznatljive igre, mada je imala i nekoliko izglednih šansi za pogodak.

Za Juventus je dva puta pogodio Dybala (7. i 22. minuta) i Chiellini u 55. minuti na asistenciju našeg Miralema Pjanića, koji se odlično nosio sa zvijezdama Barcelone.

Druga utakmica koja je trebala biti igrana u Dortmundu je ipak odgođena. Naime, neutvrđena eksplozivna naprava eksplodirala je pored autobusa domaćeg tima, a uslijed koje je povrijeđen Marc Bartra. Okolnosti eksplozije se utvrđuju, a utakmica će biti odigrana danas u 18:45h.

U standardnom terminu od 20:45h, večeras će igrati i Atletico Madrid i Leicester te Bayern i Real Madrid.