Real Madrid pregazio Juventus, Bayern slavio u Španiji

3. Apr 2018. | 23:00 | NV
Cristiano_Ronaldo

U prvim utakmicama četvrtfinala Lige prvaka Real Madrid je u Torinu slavio rezultatom 0:3, a njemački prvak Bayern Minhen u Španiji rezultatom 1:2 protiv domaće Seville.

Juventus je igrao veoma loše, a Ronaldo je pokazavo sav svoj kvalitet, postižući golove, asistirajući i napadajuću Juventus iz svih pozicija.

Real je poveo već u 3. minuti susreta, kada je Ronaldo pogodio na asistenciju Isca. U 64. minuti Ronaldo je pogodio na asistenciju Daniela Carvajala, a u 72. minuti Marcelo je nakon Ronaldove asistencije pogodio za sigurnu pobjedu aktuelnog osvajača Lige prvaka.

Njemački prvak je u Sevilli imao teži zadatak.

U 32. minuti pogodio je Sarabia za vodstvo domaćih, ali njemački prvak se nije predao. Za 1:1 Jesus Navas je pogodio vlastitu mrežu, a u 68. minuti Diego Alcantara je pogodio za konačnih 1:2.