Real rutinski protiv Liverpoola, Olympiakosu tri boda protiv Juventusa

Večeras su na programu bili mečevi Lige šampiona u grupama A, B, C i D, a apsolutni derbi na "Anfieldu" pripao je Real Madridu

22. Oct 2014. | 22:48 | S.M
30496a

Real je slavio sa 3:0, golovima Ronalda i Benzeme, a sav posao završen je u prvih pola sata meča.

U istoj grupi, grupi B, Ludogorets je pogotkom Mineva u 93. minutu slavio protiv Basela.

Duele u grupi A obilježila je ubjedljiva pobjeda Atletico Madrida nad Malmeom (3:0), kao i trijumf Olimpiyakosa nad Juventusom sa 1:0.

Poslije tri kola, te dvije ekipe dijele prvo mjesto sa po šest bodova, Juventus i Malme imaju po tri.

Bajer Leverkusen je sa dva brza gola u drugom poluvremenu slomio Zenit, dok su Monako i Benfica remizirali 0:0.

Veliku pobjedu ostvarila je Borussia Dortmund, kojoj više leži igranje u Ligi šampiona, nego u nacionalnom prvenstvu. Borussia je na gostovanju Galatasaray pobijedila sa 4:0.

Anderlecht je vodio protiv Arsenala sve do 90, kada su Gibbs i Podolski preokrenuli rezultat za dva minuta.