Wolfsburg iznenadio Real, remi na Parku prinčeva

6. Apr 2016. | 22:36 | S.M.
Real_Wolfsburg

PSG je večeras na domaćem terenu u okviru četvrtfinala Lige prvaka odigrao neriješeno (2:2) sa Manchester Cityjem.

Manchester City je do pogotka stigao u 38. minuti. U jeku napada domaćeg tima Građani su napravili brzu kontru, koju je u pogodak pretvorio Kevin de Bruyne za prednost od 1:0.

No, slavlje Cityja nije dugo trajalo. Ibrahimović je u 41. minuti iskoristio grešku Fernanda, te rezultat poravnao na 1:1. Do kraja poluvremena rezultat se nije mijenjao.

U 59. minuti Adrien Rabiot odbijenu loptu šalje u gol i dovodi PSG u vodstvo od 2:1.

Slavlje Parižana trajalo je do 73. minute kada Fernandinho pogađa i donosi novo izjednačenje na utakmici.

Wolfsburg je večeras na domaćem terenu slavio protiv Reala iz Madrida rezultatom 2:0.

Nakon sviranog faula, Wolfsburg do svog prvog pogotka dolazi u 18. minuti nakon što je Ricardo Rodriguez bio siguran sa bijele tačke.

Svega sedam minuta je trebalo Wolfsburgu da poveća vodstvo na 2:0. Bruno Henrique Pinto šalje loptu u šesnaesterac, a Maximilian Arnold postiže novi pogodak za Wolfsburg.